| B3nYaMyN a întrebat:

Ajutati-ma va rog frumos am o pusca gamo cal 4.5 cu aer comprimat si nu stiu de ce nu se mai incarca trag ala de incarcat la maxim da nimic inainte facea un clant si mergea lejer inapoi ala de incarcat acum merge ca si cum nu ee incarcata si nu se incarca stie cineva de ce?

Răspuns Câştigător
| emma69 a răspuns:

Primul pas dezmembreaz-o si curata componentele bine. Verifica starea pieselor sa nu fie crapate sau rupte. Pasul doi la ARMURIER ori la reprezentanta daca mai este in garantie.

1 răspuns:
| B3nYaMyN explică:

Dah mersi mult am dezmembrato si nu pare sa fie ceva crapat am sa gasesc un armurier si o s-o duc oricum mersi ai funda