| skirlex a întrebat:

Ajutor de ce nu merge sa transfer din Vodafone in cosmote daca vreti sa ma ajutati dau la schimb un euro in Vodafone cu unul in cosmote repede

7 răspunsuri:
| airflow a răspuns:

Nu merge, nu mai incerca!

| Spintecatorul27 a răspuns:

Poti transfera credit doar pe aceeasi retea.

| AlinRemi a răspuns:

Poti transfera euro doar de pe o retea pe aceeasi retea. ex ( Vodafone --> Vodafone)

| ciocio1993 a răspuns:

Salut! nu merge sa transferi credit de pe o retea diferita pe alta. ex: Cosmote - Orange sau Vodafone - Cosmote nu merge! eu am 15 euro ti-as fi dat 1 dar nu pot trimite pentru ca am primit si eu prin transfer de la cineva si nu imi da voie sa transfer mai departe. Funda?

| skirlex explică (pentru ciocio1993):

Daca ma ajuti cu un euro in cosmote sa imi transferi iti dau funda si vot si eu iti dau unul in Vodafone daca vrei

| Fkd_Andi_1996 a răspuns:

Ajutor! cum pot sa dresez intrebari? Sunt nou!

| skirlex explică (pentru Fkd_Andi_1996):

Nu ma impresionezi de loc rebutule big grin