| RummyOficial a întrebat:

Ajutor! Nu imi mai functioneaza sunetul, am instalat Nvidia si tot nu functioneaza.Acum putin timp mi-am bagat Windows xp sp 3 Viena Edition 2009, dar dupa aceea a functionat.Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Anonymus314 a răspuns:

Nvidia e placa video... n-ar treaba cu sunetu.

Iar dupa aceea* nu dar dupa aceea

Reinstaleaza driverul de la PLACA DE SUNET nu de la placa video... trebuie sa fie realteck sau ceva de genu.

1 răspuns:
| Picaturi1de2apa3 a răspuns:

De cand este calculatorul tau? Deoarece cele mai noi calculatoare /laptopuri nu functioneaza corect decat pe Windows 7, 8, Vista.