| Dipi a întrebat:

Am 1 Creițer din 1800, îmi poate da cineva mai multe informații despre el (preț)?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Poate vrei sa spui creițar. Mergi cu el la un muzeu.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Cauta-l pe aici: http://bit.ly/2VkLKpT Mai mult de 4-6 dolari nu face.

| oz_1736 a răspuns:

Am brichete care pe piata depasesc 350 $ bucata si nu le vand. Strange o colectie si atunci vei lua ceva bani. In UE se fac colectii de monede de la 1 cent la 2€ din toate statele membre si se vand. Monedele sa fie cat mai vechi, din acelasi an si din acelasi stat pe colectie. Bafta