| TheExpert01 a întrebat:

Am 13 ani si eu si parintii mei am vrea sa mergem la filmul Spune-mi ce ai facut azi-noapte la bacau.Pe net scrie la categorie n-15(nerecomandat sub 15 ani), am voie sa intru?

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca nu este interzis atunci ai voie sa mergi cu parintii.

| positivity a răspuns:

Având în vedere că mergi împreună cu părinții tăi, ai voie să intri.
Dacă nu mergeai cu nici un adult, nu puteai să intri.

| XT5 a răspuns:

Daca esti cu parintii si ei isi dau acordul ca tu sa vizionezi filmul, nu este nicio problema.

| Mitroi_Ionutz_2000 a răspuns:

Pai normal ca nu ai voie dar daca parintii tai spun ca e ok atunci poti sa te duciwinking