| MrFunky2 a întrebat:

Am 13 ani, si pe skype vocea mi se aude mai subtire decat mi se aude daca vorbesti fata in fata cu mine.De ce? Cum sa rezolv asta?

6 răspunsuri:
| Nemessys a răspuns:

Asa se intampla la toata lumea. Chiar daca la unii nu e subtire dar totusi e diferita fata de vocea reala.

| Deliiiia a răspuns:

E de la microfon, nu ai ce sa faci, eventual sa instalezi un program sa modifice vocea si s-o setezi mai joasa.

| Andersen2k18 a răspuns:

Este de la microfon, vocea ti se va ingrosa in timp, nu acum.

| Goddess23 a răspuns:

Nu poti sa rezolvi pentru ca nu e de la vreo setare din skype ci oamenii isi percep diferit propria voce(inregistrata fata de cea reala).

| geronimo11 a răspuns:

Nu-i nimic de facut in legatura cu asta. Poate e microfonul defect sau dereglat.

| ydcgderimonxiiducbrn a răspuns:

Nu cred ca poti.