| BogdanFS a întrebat:

Am 15 ani si in ultimii 2 ani imi tot aranjez parul mereu, dar in ultimele luni a inceput sa imi cada parul foarte tare, cred ca din cauza spalarilor prea dese, ce sa fac sa nu imi mai cada?

2 răspunsuri:
| BîlcStefan a răspuns:

Aici iti recomand un remediu traditional, bati doua albusuri de oua si te ungi cu ele in par apoi te speli pe cap cu malai timp de o luna.Sa vezi ca o sa iti mai cada garantez.

| Electro622 a răspuns:

Poate fii de la stres, si incearca sa nu tragi de el sau sa te speli asa des happy