| Vara200 a întrebat:

Din ultimul timp a inceput sa-mi cada foarte tare parul! Ce sa fac ca sa nu-mi mai cada parul? Multumesc! happy

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca o masca facuta acasa ...gasesti in multe forumuri tot felul de retete, folosesti masca care ti se potrveste cel mai bine pentru parul tau o perioada mai indelungata si parul isi va revenii. De obicei parul cade din cauza stresului ori vezi ca mai cade mut daca te speli cu head&shoulders pentru ca acesta subtiaza firul de par