| Razvysal a întrebat:

Am 1gb ram.

Am cumparat 2gb ram ddr2 800.

Cand am bagat placuta in pc impreuna cu cea de 1gb tot ddr2 800 pc nu imi mai buteaza.

Cu cea de 1gb ram imi merge pc u.
1 GB kingmax 800 mhz DDR2
2 Gb kingston 800 mhz DDR2
Stiti de la ce este?

Răspuns Câştigător
| skama18 a răspuns:

Incearca sa le pui in sloturi prin rotatie pana porneste ...trebuie sa mearga

3 răspunsuri:
| Razvysal explică:

Multumesc. big grin

| alexandru921994 a răspuns:

Incearca sa le schimbi locul asa patisem si eu, pana la urma am ramas doar cu 2 gb.

| AwesomeGoals a răspuns:

Ei bine depinde...ori incerci sa le schimbi locul precum au spus si ceilalti ori se poate ca cele 2 placute sa interactioneze intre ele si sa fii nevoit sa ramai la una singura.