| d3m3ntzial a întrebat:

Am cumparat bilete de avion de pe site-ul Wizzair, iar cand mi s-au solicitat datele aferente documentelor de calatorie ( pasaport, CI etc) am bifat sa introduc mai tarziu pentru ca la acel moment nu aveam pasaportul copilului emis.

Cum pot introduce datele pentru toti pasagerii in acest moment?

Calatoria este peste o luna, iar daca dau checkin online ma pune sa aleg locuri pe care sa le platesc, iar eu nu vreau. Am bifat pe site si chekin online automat...

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Citez

"Din 12 iunie 2023, Wizz Air a modificat perioada disponibilă pentru check-inul online gratuit. Rețineți că, după 12 iunie 2023, ora 00:00 UTC, check-inul online gratuit va fi disponibil cu 24 de ore înainte de ora de decolare programată și până la 3 ore înainte de aceasta, dacă nu v-ați achiziționat locurile pentru rezervare."

| suntserios a răspuns (pentru suntserios):

Că și completare, cel mai probabil veți sta separat în avion dacă nu cumpărați locuri

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Logheaza-te si cauta in ceck-in si rezervari sus in dreapta!

| ioana748 a răspuns:

Daca preferati bilete fara loc, s-ar putea sa nu puteti calatori, caci vor avea prioritate cei cu loc si ei vand intotdeauna mai multe bilete.
Doamne ajuta,