| Kefry a întrebat:

Am aflat azi de un joc numit Balena Albastră și cică îl termini în 50 de zile.
Știe careva sarcinile?

Răspuns Câştigător
| de_Ocazie_Rochii_1983 a răspuns:

Sarcinile sunt terifiante si la sf pentru a term jocul iti gasesti moartea.trebuie sa te sinucizi.
Sunteti prea libertini iar parintii vostrii sunt prea ocupati ca sa se ocupe de voi.
Accesul la internet copiilor nesupravegheati vă va aduce numai nenorociri!

6 răspunsuri:
| AlexDFY a răspuns:

Te pune sa te sinucizi la final, chiar vrei sa incerci?

| Kefry explică (pentru AlexDFY):

Eram curios de provocările pe care unii le-au făcut. În rest nu ma interesează

| DovleacTurbat a răspuns (pentru Aslam):

Cam cat de nu gasesc cuvantul potrivit sa fii sa faci asa ceva?

| de_Ocazie_Rochii_1983 a răspuns:

Imi poti spune cum ai aflat de el?