| Chuck a întrebat:

Am avut rubeola incepand de Duminica , saptamana trecuta (4 martie , mai exact) . Eruptia a disparut Miercuri , saptamana trecuta, ganglionii s-au dezinflamat de Marti, saptamana asta.
Am inceput sa mananc orice, dupa ce am tinut regim o saptamana si jumatate.
Intrebarea: Maine e o petrecere in plan, pot consuma bauturi alcoolice fara sa recidiveze rubeola?

Răspuns Câştigător
| Furnicutza a răspuns:

M-am interesat special pentru tine,si am aflat de la o sursa sigura, ca atata timp cat nu faci abuz, poti consuma.De preferat nu bauturi foarte tari.