| GreenOrange a întrebat:

Am cautat excesiv cateva persoane pe Facebook si pana la urma le am gasit. Am intrat pe pagina lor sa ma uit la postari si apoi am iesit. Am repetat chestia asta de vreo 10 ori in cateva luni si acum ori de cate ori sterg istoricul, tastez 3 litere din profilul lor si imi apar in fruntea listei. Cum pot face sa para ca nu le am vizitat niciodata profilul?

Răspuns Câştigător
| alexanderstoicescu1234 a răspuns:

Incearca sa cauti altceva de mai multe ori! Si sigur cred ca o sa-ti apara altcvea!

3 răspunsuri:
| ascovit a răspuns:

Salut!
Intri pe Facebook si apesi pa sageata aia de unde dai log out, si acolo trebuie sa fie si activity log, apesi acolo. dupa, in partea stanga, unde scrie "photos, likes comments" dai more si trebuie sa gasesti si search. Apesi pe search, vei gasi persoanele cautate, si la cele pe care vrei sa le stergi apesi pe "edit" (semnul cu cerculet taiat) si delete.
Sper ca ti-am explicat pe inteles.
Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lor nu e apare ca le-ai vizitat pagina Facebook.Ci doar tie in casuta de cautare.Aceasta casuta de cautare raspunde imediat la prima litera tastata cu ce ai cautat tu mai des.

| GreenOrange explică:

Ascovit, am facut asta de multe ori inainte dar tot imi apar acele persoane in fruntea listei cand scriu 2 litere din numele lor.