| hattaramyrsky093 a întrebat:

Am contul de Facebook din 2011 si pe vremea aia eram mai mic, nu stiam ce si cum, si am pus acolo ca lucrez la nu stiu ce job, cum pot scoate chestia aia?

2 răspunsuri:
| Albinuța767 a răspuns:

Facebook ai sus trei linii orizontale mergi la profilul tău și te duci la actualizări info este sub poza ta. Și acolo ai toate chestiile scoala, unde lucrezi, liceu și apeși pe ce vrei tu sa ștergi tu ai spus jobul. Apeși pe el și îți apare să editezi și mai în jos sa ștergi. Și apeși pe sterge.

| MariusFD96 a răspuns:

Mergi la profil -> editeaza detaliile profilului si ai acolo "unde lucrezi?" si elimini job-ul pe care l-ai pus atunci. happy Nu trebuie sa mai pui altul.