| anonim_4396 a întrebat:

Cand eram mai mic mi s-a inchis contul de Facebook si ma punea sa trimit un act de identitate..eu pe vremea aia nu aveam inca buletin, asa ca am trimis CNP-ul sad
Cand voi creste se va putea sa faca ceva cu CNP-ul meu :/?

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Da.
Daca vei mai face inca o prostie pe Facebook, atunci nu te vor mai lasa deloc.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce crezi ca ar putea sa faca cu cnp tau? isi ia Zuckerberg credit la banca in numele tau? happy

| Elena9328 a răspuns:

Nu va putea sa facă nimic. Daca ii trimiteai buletinul tot aia era.