| cristina_9608 a întrebat:

Am cosmaruri in ultimele zile si nu stiu cum sa le opresc crying
timp de 2 zile nu mai dorm noaptea sa nu mai visez AJUTOOR! funda+vot

5 răspunsuri:
| Tsunade99 a răspuns:

E ceva "dream catcher", pentru a visa frumos. Dar nu stiu de unde poti sa-l cumperi.

| Clarissaaz a răspuns:

Eu zic sa iti faci o rugaciune inainte de culcare si sa te rogi iar inainte sa te culci cu cateva minute uitate la tv la desene sau la ceva frumos si cand te culci gandeste-te la cele mai frumoase lucruri. sper ca ti-am fost de ajutor.

| Alina9895 a răspuns:

Ininte de a adormi fa.ti o rugaciune.
dupa ce te bagi in pat si inchizi ochii incearca sa te gandesti la lucruri frumoase, amuzante, romantice eventual laughing
bafta :*. funda?:]

| ssaTpu a răspuns:

Incearca sa adormi gandindu`te la ceva ce`ti place... cu gandul la ceva DRAGUT` poate vei scapa de Cosmar...

| JustMe100 a răspuns:

Ce visezi?