| mircea666 a întrebat:

Am creat o pagina de Welcome la pagina mea de facebook dar nu pot sa fac sa apara pe post de pagina principala atunci cand intra un vizitator nou care nu a dat like. Cum pot face?

2 răspunsuri:
| diamar a răspuns:

Nu te supara, dar cum ti-ai facut o astfel de pagina?

| mircea666 explică (pentru diamar):

Sunt aplicatii Welcome pentru pagini pe facebook. Aplicatiile Welcome adauga un tab in cadrul paginii. Acest tab adaugat trebuie sa apara pentru fiecare vizitator care nu a dat inca like la pagina unde poti pune o poza de prezentare a paginii. Dar eu nu stiu cum sa fac sa apara acel tab in fata fiecarui vizitator care inca nu a dat like paginii.