| alinionut123456789 a întrebat:

Am cumparat online 2 tablete de la cel. ro, dupa 3 zile s-au stricat.Am completat un formular cerere service si mi s-a dat un numar cerere service AWB si mi s-a spus sa trimit produsele la adresa: la sediul nostru din Bd. Iuliu Maniu, nr.7, Corp. A, Parter, Sector 6, Bucuresti (Fan Courier sau Cargus cu plata taxelor de curierat la Corsar Online conform contractului), Va rog sa comandati firma de curierat la urmatorul link http://www.fancourier.ro/en/tools/comanda-online/ si sa expediati produsul catre noi, cu stima adrian podoiu.In continuare nu m-ai stiu ce sa fac, va rog sa-ma ajutati.Multumesc

4 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Păi ce să faci? Exact ce ți-a spus Dl. Adrian Podoiu: clic pe acel link, completezi comanda și aștepți curierul să vină după ele. E bine să le împachetezi cât mai cu grijă, în ambalajele originale.

| alinionut123456789 explică (pentru mihai69):

Le impachetez intr-o coala alba fiecare separat (scris pe ele destinatarul si nr AWB)? Mutumesc pentru raspuns.

| mihai69 a răspuns (pentru alinionut123456789):

Dacă ai un singur (număr) AWB, atunci trebuie ambele puse într-un singur pachet cu adresă; dacă ai două - fiecare separat.

| K0sti a răspuns (pentru alinionut123456789):

Cum sa le impachetezi taicule in coala alba? Tie tot asa ti-au venit impachetate in coala alba?