| AlExAlExAnDrU a întrebat:

Am dat test la geografie am facut toate exercititile in afara de un subpunct Cerinta era: Scrieti 3 munti din Asia ...Eu am scrist 1 si restul am facut tot.Pot sa iau 10? Fundaa

Răspuns Câştigător
| ukukuku a răspuns:

Heei depinde si cum e profesoara/profesorul:*. eu de exemplu am dat un test la romana si am uitat sa conjug un verb si m-a ascultat din verb si am laut 10:*.

4 răspunsuri:
| Almássy a răspuns:

Da.e posibil

| dianaandra1467 a răspuns:

Sunt mici șanse deoarece unele profesoare te vor depuncta cu 2 greșeli deci vei avea 8. Unele dau 9, unele 10. Minus 8 nu poți lua happy

| AlExAlExAnDrU explică:

Am luat 10

| Damian_Ana_1998 a răspuns:

Depinde si de profesor