| tibi2000 a întrebat:

Am descarcat de pe net Windows 7 pentru pc-ul meu(inca nu l-am instalat). Ce trebuie sa fac ca sa imi mearga? Sa sterg Windows-ul initial si sa il instalez pe cel descarcat?

3 răspunsuri:
| mTx a răspuns:

Sa-l bootezi pe un DVD

| Fabian20 a răspuns:

Http://www.programecalculator.ro/......windows-7/ uite aici... sper sa te descurci

| NightBoy89 a răspuns:

Normal ca trebuie sters cel initial, dar prima data fa o imagine la wind ce l-ai descarcat, pune-l pe un cd, si dupa ti-l instalezi normal cum se inst. un wind. si asa il stergi pe cel pe care il ai si iti bagi wind care vrei big grintongue bft