| Innovation a întrebat:

Am descarcat niste melodii in PC si am folosit un cititor sau adaptor,cum vreti sa ii ziceti,ca sa bag melodiile respective in telefon, adica pe cardul cardul care l-am bagat in cititor.In fine toate buna pana cand vreau sa copiez melodiile in telefon si imi zice:" Cannot copy (melodia) Cannot find the specified file. Make sure you specify the correct path and file name" Ce pot sa fac?

2 răspunsuri:
| Striker14 a răspuns:

Vezi sa nu o deschizi/asculti acea melodie in timp ce transferi.
Daca nu e asta, copiaza tot ce ai pe card pe calculator, formateaza card-ul si pune inapoi totul.