| mmmmmm_8918 a întrebat:

Am facut o tampenie pe un site cu un test de compatibilitate iar acum imi vine la abonamentul de telefon cate 12 euro lunar de platit stie cineva vreun site cu Clubul AMOUR (dar nu cu sex, ci cu un test de compatibilitate)? ce as putea face sa il dezactivez?

7 răspunsuri:
| ΔH a răspuns:

Ma bucur, asa merita toti naivii.

| Laura a răspuns:

Așa-ți trebuie dacă ești idiot.

| uN23 a răspuns:

Vorba aia, unde nu e cap. vai de abonament.

ps: Trebuie sa fie o optiune pe site ca sa dezactivezi chestia asta, daca nu trebuie sa te duci la cei la care ai facut abonamentul la telefon.
Lasa site-ul aici.

| maryposa a răspuns:

Buna, ai reusit sa dezactivezi ab, pentru ca este un ab saptamanal pana il dezactivezi u

| ZapacitHha a răspuns:

Asa iti trebuie daca umbli pe unde nu-ti fierbe oala...si totusi inteaba un informatician

| trifescugabriela a răspuns:

Sincer nu stiu, dar mergi la cei de la care ai netul si vezi poate te juta ei! Sau intreaba un informatician!

| kytymik a răspuns:

Buna.trimite STOP AMOUR la 1229.lasa-mi un mesaj aici dupa si spune-mi daca a mers.bafta.