| daniel13 a întrebat:

Am gasit un joc fain pe un traker cu poker (world series of poker 2008) si am vazut ca are o sectiunde multyplayer dc nu vad nici un joc? sa fie ca nimenu il mai joaca? sau trebuie instalat ceva, un fel de server sau o platforma gen garena?

Răspuns Câştigător
| Poker-Blog.RO a răspuns:

Salut! Daca te pasioneaza jocul de poker de ce nu incerci pe un site mare. Acolo joci doar cu oameni si nu iti trebuie bani. Au sectiunea de PLAY MONEY.

Daca esti la inceput cu jocul de poker iti recomand www.poker-blog.ro unde poti afla in detaliu reguli si despre camerele de poker.

Succes!

3 răspunsuri:
| rakebackace a răspuns:

Mai bine joci online la o camera de poker pe bani virtuali. Nu te costa nimic plus ca joci cu jucatori reali din toata lumea. Ai si chat si e distractiv

Lista de site-uri de poker online
http://rakebackace.ro/rakeback-offers.html

| neodesignstudio a răspuns:

Sigur iti trebuie jocul original cu cd-key pentru a putea juca multiplayer. De obicei asa face la toate jocurile care au mod multyplayer.