| anonim_4396 a întrebat:

Am inceput o dieta cu lamaie...in prima zi beau zeama de la 1 lamaie, in a doua, beau doua si tot asa pana in a saptea zi dupa care descrescator, sunt la a 5 a zi insa a inceput sa ma intepe inima, poate fii de la lamai ar trebui sa renunt? fundita

6 răspunsuri:
IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Servus! Nu de ai simptomele astea de la lămâie, am ținut și eu cura aceasta dar din nefericire după ce am terminat-o a fost o tragedie... mă îngrășasem cu 3kilograme.
O zi cu zâmbet să ai.

| Zenithf a răspuns:

Eu am avut perioade in care mancam 4-5 lamai zilnic si nu am avut nimic, dar depinde de persoane, unora poate sa le cada rau la stomac. La fel ca si cu aspirina, eu nu am nimic dar am auzit de persoane care au facut ulcer de la una singura.

| PinkDea a răspuns:

Nu are ce sa iti faca zeama de lamaie... poate ai renuntat tu la a mai manca si de aceea

| ioana1704 a răspuns:

Si sa vezi cand te va supara si stomacul...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Asta nu este un regim corect. lamaile se folosesc la limonada cu apa plata. renunta la aceasta dieta. daca vrei totusi sa mai bei cu lamaia, bea de dimineata inainte de a manca

| PTL a răspuns:

Nu, nu poate fi de la lamai happy. TE inteapa inima pentru ca ai facut mult efort :*