| anonim_4396 a întrebat:

Am jucat un joc mai demult și nu mai știu cum se numea, erai un peste și trebuia sa mănânci alți pești și crestiai și mâncai pești din ce în ce mai mari, scopu` tău era sa urmărești un peste uriaș care iți dădea de bănuit, era super jocu` parca se numea frenezy fish sau ceva ce genu` oricum mi-a plăcut la nebunie și as vrea sa îl mai joc.Cine raspunde primul` cu numele jocului are funda cat ai zice downloadwinking

Răspuns Câştigător
| Iulia_2191 a răspuns:

Feeding freenzy

5 răspunsuri:
| Petronela a răspuns:

Feeding Frenzy

| HardcoreCountry a răspuns:

Feeding Frenzy (vezi ca este si 1 si 2)

| Alle_2299 a răspuns:

" Feeding Frenzy "

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

"Alle" deci pe bune n-am motiv sa mint pentru ce zic acu`:
Am vrut sa-ti dau fundita dar in dreptu raspunsului tau nu aparea fundita incolora ca sa ti-o pot da, sa nu crezi ca am ceva cu tine sau alte chestii dar pe bune ca ti-as fi dat, am stat, am stat si cand vad ca, chiar nu pot sa dau am oferit raspunsului urmator, poate nu ma crezi, treaba ta dar sa stii ca eu ti-as fi dat.
PS multzam pentru raspunsuri, de abia astept sa ma pun sa ma joc!