| anonim_4396 a întrebat:

Am mare nevoie de ajutor! Unde gasesc un psiholog online?

Răspuns Câştigător
| campanario a răspuns:

Uite aici. E o tipa tare draguta si iti raspunde garantat! Pe mine m'a ajutat personal foarte mult, si acum mai vb cu ea cand simt ca sunt singura. viitor.psiholog@yahoo.com O cheama Mariana Marin.

8 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Pe www.doctor.ro.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Skuza sh unde ii
skriu?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna! Am si eu nevoie de un psiholog online imi puteti spune un psiholog? va rog mult.am o problema cu care ma confrunt de 3 luni sh am cazut in depresie din cauza acestei problemesad

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Iti las id-ul meu de yahoo "ispirescumirela". poti sa-mi scrii si te pun in contact cu un psiholog bun

| mikilaina a răspuns:

Buna, Acceseaza www.topexperti.ro si nu vei gasi un psiholog online, ci mai multi. Topexperti.ro este o platforma de comunicare care ofera consiliere psihologica prin chat. Am vazut ca acest site colaboreaza cu marojitatea psihologilor care ofera consiliere pe skype, deci sunt din cei mai priceputi si au si experienta in domeniu

| Calinnebunul a răspuns:

Pe site-ul https://www.ioanaflorea.ro găsești servicii de consiliere psihologică online. Poți stabili programări direct de pe pagina web a psihologului.

| marius_6035 a răspuns:

Jioii