| anonim_4396 a întrebat:

Un psiholog online stiti(gratuit)? sau cineva pe forum, student sau chiar psiholog la psihologie.am nevoie de ajutor, mici probleme adolescentine(fetele), rog sa-mi lase id-ul aici! happy

2 răspunsuri:
| mikilaina a răspuns:

Buna dimineata,
Pentru a discuta cu un psiholog online iti recomand sa accesezi topexperti.ro - site care ofera consiliere psihologica online. Aici vei gasi peste 25 de psihologi, pregatiti sa te ajute, cu care poti vorbi pe chat sau intrebari private. Numai bine!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dar ce te framinta la o virsta asa de frageda? Poti lasa un mesaj, daca vrei.Numai bine.