| ZambetulNebuniei a întrebat:

Am mozila8 si imi apare de cate ori intru in mozila sa il modific (in versiunea 11), cum fac sa nu imi mai apara.

4 răspunsuri:
| asko a răspuns:

Versiunile noi de obicei sunt imbunatatie fata de cele vechi, incearca un firefox 11 portable sa vezi cum e intai

| FesCuDungi a răspuns:

Ii faci update-ul big grin

| ZambetulNebuniei explică:

Nu vreau sa-l updatez ca sa nu patesc ce am patit cu versiunea 9 si 10, mi se bloca din 3 in 3 minute si trebuia sa dau restart.

| ŞerbetdeLămâie a răspuns:

Pai updateaza-l naibii la versiunea 11. Cu ce te incurca? Nu-i ia update-ul ala decat 2 minute cel mult!