| TudoricaRobert a întrebat:

cand dau sa intru pe mozila imi apare orbit cum fac sa imi apara google mereu?(funda)

Răspuns Câştigător
| LexiLaveil2 a răspuns:

Dai de sus de la mozilla, Tools->option->selectezi de sus general->si scrii la pagina de start www.google.ro

Ma bucur daca te-am putut ajuta.:D

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deschizi mozilla
in coltul din stanga sus vezi scrie firefox(scris cu portocliu) click->undeva in partea dreapta a meniului deschis vezi optiuni->click->se deschide o fereastra in meniul "general" vezi mai pe la jumatate "pagina de start"-> alaturi e un spatiu unde scrii www.google.ro -> apoi dai ok... cam asta e...

Răspuns utilizator avertizat