| ana_9938 a întrebat:

Am net pe stik orange si vreau sa ma schimb. ziceti-mi care e cel mai bun si cat platesc pe luna

FuNdItSsAlove struck

2 răspunsuri:
| angel74dm a răspuns:

Păi cele mai bune sunt Orange şi Vodafone, că de-aia sunt aşa scumpe, dar cel mai ieftin e RDS, care costă doar 20 de lei pe lună, dar nu are acoperire peste tot... Dar dacă stai la oraş, nu e nici o problemă... Toate au aceleaşi criterii la navigare.

| AlleElla a răspuns:

Cel mai bine merge pe romtelecom si e si mai ieftin, eu am pe Vodafone dar nu prea merge, dar depinde si de zona in care locuiesti.