| AnemonaP a întrebat:

Cum e sa ai net pe telefon? vreau si eu netu, am lg cookie si sunt pe orange, cat platesc pe luna? si cum functioneaza?

2 răspunsuri:
| WyvernSky a răspuns:

Buna! Da internetul este bine, dar conteaza si la ce telefon ai. Unele telefoane nu au destui mb, si asa ca o sa mearga greu.Pentru un LG cookie e bine, il stiu am avut si cred ca daca o sa ii pui internet o sa mearga destul de bine.Platesti 7 euro pe luna iti ofera trafic 8 memorie. Daca ai vrea 5 euro iti ofera mai putin. Sper sa te descurci! Bafta!

| edytzu4 a răspuns:

Eos pe cosmo. e suuuperr marfa taree. eu am web'nwalk. Baga'ti ca e super tare. eu am un Nokia 5230