| Shad0w a întrebat:

Am nevoie de ajutor sa-mi instalez si eu windows sp3.Cineva dornic sa ma ajute va rog.

5 răspunsuri:
| NotoriousG a răspuns:

Ce l mai bine te ajuta YOUTUBE. cauta si tu acolo. "INSTALL WINDOWS SP3"

| razy09 a răspuns:

Pui cd-ul in unitatea optica si restartezi calculatorul. Iti apare un mesaj: Press any key to boot from CD. Apesi o tasta si astepti. Mai departe te descurci. Cand ajungi la partitii, formateaza partitia C sau unde aveai instalat sistemul de operare. Dai install si cand iti cere cod, il iei de pe carcasa cd-ului. Succes!

| costelungureanu46 a răspuns:

Pai e simplu! e ca la xp!

| Shad0w explică (pentru costelungureanu46):

Nu stiu sa instalez Windows bro.crying