| Shad0w a întrebat:

Am nevoie de putin ajutor sa-mi instalez si eu windows sp3.Cineva dornic sa ma ajute va rog.

3 răspunsuri:
| AlinKun a răspuns:

Pai daca deja ai windows sp2 atunci descarci updateul si il instalezi din windows http://support.microsoft.com/kb/322389/ro
daca nu atunci fa rost de sp3 arde imaginea pe un cd/dvd si instaleazal normal
http://www.videotutorial.ro/? p=425

| Shad0w explică (pentru AlinKun):

Poi eu as vrea sa curat tot din PC.:/

| Andrei7520152 a răspuns:

Instalezi WinXp (sp1 sau sp2), instalezi net_framework 2.0 de pe cd-ul cu win xp. descarci update-ul cu sp3, instalezi si restartezi calcul. nu mai tin minte sigur, dar parca mai trebuie sa instalezi si un program inainte sa rulezi updatul sp3 (iti zice la instalare sp3 daca e nevoie, si apoi cauti programul pe google). sa instalezi sp3 pe winxp cu sp2 e destul de greu, daca nu merge din ceva motiv (cateodata se opreste fara motiv, e plin de bug-uri idioate), cel mai sigur reinstalezi tot xp-ul si rulezi updateul din nou. am tot kit-ul pe un cd (updateul sp3+toate programele necesare). daca ai probleme cu instalarea da-mi un mesaj si iti trimit o lista completa