| milckey16 a întrebat:

Am nevoie de pasaport ca sa merg in ungaria cu scoala? sunt din tm

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca mergi in cadru organizat nu ai nevoie de pasaport si nici de declaratie a parintilor, se face un tabel nominal cu toti copiii si acesta tine loc de declaratie si este destul daca ai cartea de identitate ori o copie a certificatului de nastere. Oricum poti intreba pe cei care va insotesc. Numai bine!

2 răspunsuri:
| Kitty a răspuns:

Nu e neaparat nevoie de pasaport(decat daca iti cer organizatorii), dar iti trebuie buletinul si procura, asta doar daca esti minora.

| membrugirl2010 a răspuns:

Daca ai 14 ani nu mai iti trebuie pasaport, ci te prezinti cu buletinul.
Funda, te rog?