| TheHunter38 a întrebat:

Am nevoie de un atestat, si am auzit ca sunt firme care se ocupa cu asa ceva, stiti vreun site mai sigur sa nu-mi dea teapa, si la ce preturi sunt, pe e atestate la 70 lei am vazt, pare sigur dar n-am gasit nr de telefon sau e mail., ma poate ajuta cineva?

Răspuns Câştigător
| krysstal a răspuns:

Dah, suna aici:0748562826, ii zici ca ti-a dat numarul cristi catargiu, eu al luat de la el, e serioas si are materiale bune...atestate informatica in orice limbaj de programare.

| TheHunter38 explică (pentru krysstal):

Mc o sa-l sun in decursul zilei vineri, da la ce pret face atestate cam 20 pagini, 3 capitole

| krysstal a răspuns (pentru TheHunter38):

Depinde in ce limbaj ti-l face, java, power point, html, mysql, php, depinde. Vorbeste cu el

| TheHunter38 explică (pentru krysstal):

Office 2007, e o lucrare de diploma...

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Atestat de moped zici?