| Gabi1701 a întrebat:

Am nevoie urgent de ceva...acum 2 zile am vrut sa-mi fac un blog si mi l-am facut pe ucoz si nu-mi place si as vrea sa--l sterg dar nu stiu cum. Spuneti-mi un site de blogging(nu stiu daca am scris bine) usor de umblat pe el.As vrea sa-mi fac un blog cu tehnica Quilling si vreau sa postez ce fac eu si.asa mai departe, da vreau s-a sters blogul de dinainte.n-am postat nimic pe el.

4 răspunsuri:
| Gabi1701 explică (pentru Konata):

Si cum inchid blogul ucoz?

| Konata a răspuns (pentru Gabi1701):

Nu stiu. Nici eu nu-l pot sterge sad

| Brotacelul a răspuns:

As putea intreba de ce nu-ti place www.ucoz.ro? Eu personal sunt foarte incantata de el...
Daca vrei sa stergi site-ul, trebuie sa te loghezi in Panoul de Control - si pe pagina principala iti apare Stergere website.
Din moment ce n-ai vazut partea asta, presupun ca n-ai ajuns in Panoul de Control -> aici intri adaugand /admin dupa numele site-ului tau, sau prin www.uid.me