| adi4fotbal a întrebat:

Salut, mi-am scapat putina vopsea pe blug in timp ce vopseam un gard. Cum as putea scoate pata? daca se mai poate scoate.

6 răspunsuri:
| mixxjim a răspuns:

Daca s-a uscat vopseaua nu prea mai iese decat cu foarfeca laughing si cu diluant, si cu alte chestii se intinde si se si pateaza pantalonul, asa ca mai degraba cosi ceva pe pantalon, peste pata, gen un mic buzunarel sau vreo sigla sau pui vreo insigna, depinde de zona in care este si de marimea petei.

| Cosmotel a răspuns:

Ai incercat cu diluant? mai sunt niste spray-uri speciale care curata chiar si petele de pacura dar sunt putin cam scumpe.

| Dreamer12345 a răspuns:

Buna, cu acetona sau dizolvat din ala pentru vopsele happy. Bafta. Funda?puppy dog eyes

| MaryKaty a răspuns:

Incearca cu diluantwinking