| StormYyyY a întrebat:

Am niste intrebari.
1) mouse-ul deathAdder CHROMA isi schimba culorile?
2) vreau sa imi schimb windows-ul si as vrea sa salvez niste jocuri ..am inteles ca se salveaza doar ce e in C ..cum pot face sa le salvez?

Răspuns Câştigător
| EmyD2001 a răspuns:

1- Mouseul Deathadder Chroma iti permite sa schimbi culorile din jurul rotitei pentru scroll si logo-ul asa ca poti sa pui la rotita rosu si la logo verde. Nu neaparat culorile pe care le-am spus eu, a fost un exemplu.

2- Daca vrei sa schimbi windows-ul poti alege daca vrei sa formatezi driverele sau nu. Daca windows-ul actual il ai in C poti sa muti jocurile de acolo in D si sa formatezi C-ul pentru windows. (Ca sa il formatezi doar pui cd/usb in pc si acolo unde ai sa selectezi unde sa fie instalat windows-ul, selectezi C si dai Format. Are iconita cu o guma de sters.)

1 răspuns:
| Plaveti_Nicolas_1990 a răspuns:

Daca mouse-ul este chroma si alte periferice de gaming sunt chroma isi schimba culoare