| Dominicc a întrebat:

Am niste probleme cu Mozzila. Azi nu s mai vedea pagina de facebook si inca una. La facebook imi arata doar bara de sus si in restul pagini jos era alb, goala. Si la cealalta la fel. Restul mergeau.

Am luat opera si paginile care nu mergeau la Mozzila mergeau pe opera. Am dezinstalat si instalat iar. Face la fel.

Care ar fi problema?

5 răspunsuri:
| GEORGE a răspuns:

Nu fac reclama dar google chrome e cel mai bun, celelalte sunt varza

| IoanPetru a răspuns:

Mai exista si altele decat Mozzila,de exemplu Google Chrome,Safari, Internet Explorer (nu ati sugerez), Opera.

| annaangel17 a răspuns:

Si mie mi se mai intampla asa, am tot Mozilla.
Cand patesc asta, inchid Mozilla, si il deschid din nou. Apoi imi merge facebook-ul.
Sper ca ti-am fost de ajutor!

| SexyBoy01 a răspuns:

Ia-ti opera ii mai bun si rapid!

| Beiiibiiii a răspuns:

Exact la fel mi s.a intamplat si mie azi! Nu stiu ce are straight face La fel am facut si eu, si tot nu merge laughing)