| johannes a întrebat:

Am nokia 1100 si nu mai stiu codul de siguranta si nu stiu cum sa-l deblochez. aveti idee de asa ceva?

9 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Trimete IMEI-ul si se rezolva! Vezi ca-l gasesti sub acumulator!

| Șosețică a răspuns:

Du-te la magazinul unde esti tu abonat happy
De ex ai nr de vdf, te duci la un vdf tongue

| vader a răspuns:

Din fabrica este 12345 daca l-ai avut de nou si nu l-ai schimbat incearca-l.

| UsErNaMeTPU a răspuns:

Daca e codul cartelei care se cere la pornirea telefonului si il bagi gresit de cateva ori se blocheaza cartela. sau codul bagat de tine pentru. siguranta?

| iulian74 a răspuns:

Codul de siguranta Nokia este 12345, daca l-ai schimbat tr sa mergi la reparatii telefoane sa-l decodezi. bafta

| maria13_4761 a răspuns:

Onasis1961 unde sa trimit imei-ul? sunt si eu in acelasi cazcrying

| johannes explică:

Este codul bagat de mine si nu-l mai stiu

| johannes explică:

Imei - 355383008622525