| Andruzzi a întrebat:

Am un Nokia C3-00 si nu mai stiu care e codul de siguranta pentru deblocarea tastelor, nu merg cele standard (1234, 12345, 0000) asa ca nu mi le m-ai recomandati. Am incercat si cu IMEI-ul, codul care mi l-a dat nu imi era de folos. Am schimbat eu personal codul de siguranta, dar cred ca am gresit o tasta cand l-am scris, si acum nu reusesc sa-l mai deblochez. Aveti ceva idei de site-uri, programe, moduri in care pot afla codul de siguranta?!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu stiu ca la service se poate debloca/elimina codul. Fireste, contra-cost.