| dani_7506 a întrebat:

Am nu nokia 1100 si am avut cod de siguranta pe el. Fratemeo tot s-a jucat si a scris atatea coduri pana s-a blocat. Acum degeaba bag codul corect ca scrie "eroare de cod". Puteti sa ma ajutati sa-l deblochez sau numai service.

Răspuns Câştigător
| Smokaraieee a răspuns:

Asteapta 1 ora. maxim 2 si isi va revenii ...baga codu bine de data asta!

3 răspunsuri:
| alexandru04 a răspuns:

Pai la cod desiguranta poti sa-l bagi gresit de mai multe ori si tot nu se blocheaza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asteapta 2,3 ore si incearca vezi daca merge, daca nu merge du-te la un service de telefoane si sigur il fac acolo.

| WinTerDrEam a răspuns:

Incearca sa telefonezi de pe un alt telefon, din aceeasi retea, la "Relatii cu clientii"si sa spui ce s-a intamplat si pentru ce numar doresti deblocarea. Numai asa poti rezolva problema. Bafta.