| ella63 a întrebat:

Am Nokia 6500 slide,spuneti-mi de ce nu mai merge bloothoot-ul, spuneti-mi toate cauzele.Tel.a fost codat in Vodafone,daca dau reset la setari fabrica se codeaza din nou in Vodafone? cum scriu pentru a formata internetul si celelalte setari pe Orange, caci am cartela pe Orange. Vreau sa descarc pachete de date dar imi spune ca, conexiunea este imposibila, nu se conecteaza nici la Nokia com.pentru updatare de soft

1 răspuns:
| TiffanyღBJ a răspuns:

Daca l-ai decodat, s-ar putea ca asta sa fie cauza. uneori tel nu mai merg ok dupa decodare.
pentru setari de net, intra aici
http://www.orange.ro/setari-telefoane/
completeaza nr de tel si ce mai zic ei si o sa primesti setarile prin sms.