| Isabela96 a întrebat:

Am o camera well cand o deschid pe calculator functioneaza dar cand vreau sa o trimit cuiva trimite niste dungi si un ecran negru.In plus mai sunt momente cand intru pe ea si se inchide calculatorul. Ce pot sa ii fac sa functioneze?(daca ajuta este camera WEBCAM MIC 1.3MP CLIP 06WE SI ESTE CAMERA WEB CLIP-ON)Dau funda la raspunsul care ma ajuta si voturi la celelalte care macar au o idee(AM INSTALAT-O DE CEL PUTIN 6 ORI)

2 răspunsuri:
| Uilula a răspuns:

Du-te de acolo de unde ti-ai luat-o si...intreaba-i.

| vivat a răspuns:

Este o problema cu driveru incearca sa il reinstalezi sau o problema cu portul usb dar mai degraba sustin prma indee