| danutzsan a întrebat:

Am o consola nintendo model usg 001 iar la slot 1 este un card de memorie micro de 4 G, din greseala cineva l-a scos si la formatat. Acum cand pornesc consola imi spune no card. INTREBARE, se mai poate face ceva? sa instalez ceva sistem de operare? etc. Va rog daca este cineva cunoscator sa-mi dea un sfat, foarte multumesc.

1 răspuns:
| Cozzmy13 a răspuns:

Se poate in ce format la formatat? ntfs fat 32 si in ce format era formatat?