| 1965 a întrebat:

Am o imprimanta HP DESKJET 5100. Am reumplut cartusele si la imprimare nu scoate decat pe jumatate scrisul, in plus nu scoate nici randurile in ordine. Ce de facut?

Răspuns Câştigător
| piedone1988 a răspuns:

O alta varianta ar fi sa intri in meniu la printer service (sau troubleshooting) si sa incerci clean cartridge. Sunt mai multe variante pe care le poti incerca de acolo.

2 răspunsuri:
| piedone1988 a răspuns:

Este posibil ca sa nu fi fost reumplute cartusele in mod corect, sau in cel mai rau caz sa se fi distrus cipul.

Răspuns utilizator avertizat