| VirtualKnight a întrebat:

Acum cateva zile mi-am reumplut cartusele la imprimanta,insa ea inca nu functioneaza. Inainte sa reumplu cartusele, imprimanta imi dadea E5 (eroare 5), insa si dupa ce le-am reumplut tot imi da eroare.Ce sa fac?

5 răspunsuri:
| Andi86 a răspuns:

Cumpara cartuse noi, aceeasi problema am avut si eu. Chestia este ca merg doar o singura data incarcate.

| VirtualKnight explică (pentru Andi86):

Oh,n-am stiut. Incercam sa evit costurile mari, cartusele noi pentru o imprimanta Canon costand apx. 80 de ron. Multumesc pentru raspuns.

| dary01 a răspuns:

Asa mi s.a intamplat si mie la un Canon
incearca sa resetezi

| VirtualKnight explică (pentru dary01):

Cum?

| dary01 a răspuns (pentru VirtualKnight):

Eu am apasat timp de 10 secunde de butonul de oprit\pornit a imprimantei
fundita please