| vali2301 a întrebat:

Am o imprimanta konica minolta magicolor 1680 MF si tot imi da error cand vreau sa printez o pagina, imprimanta o printeaza si apoi dupa ce foaia printata iese din imprimanta i se aprinde un beculet rosu ce indica o eroare, va rog frumos ce as putea sa fac? si inca ceva, cand vreau sa trag ceva la xerox nu da nicio eroare, beculetul rosu ce indica o eroare se aprinde doar cand vreau sa printez de pe calculator, va rog dau fundahappywinking

1 răspuns:
| Pandy_Koso_Yo_1977 a răspuns:

Poate imprimanta e stricata...o poti da la reparat sau sa iti cumperi alta...