| Marrianna a întrebat:

Am o problema... Am un Iphone 4S si l`am cumparat la liber(cartela). Greseala, consideru eu, a fost ca nu l`am cumparat la abonament. mi-am reincarcat cartela cu 6 euro si eu credeam ca am internet nelimitat. Dupa ce mi-am reincarcat am vrut sa descarc ceva de pe internet si in 5 minute, nu mai mult mi s-a terminat creditul pentru internet. Fara ca eu sa-l folosesc mai mult de 5 min. Dupa..am aflat ca Iphone`ul nu accepta net web'n'walk, adica net nelimitat. straight face Eu acum de cati euro trebuie sa`mi reincarc cartela sa imi ajunga macar 5 zile? straight face Sunt in reteau cosmote:d. Pt ajutorul acordat dau funda:* Multumesc!

1 răspuns:
| ziper94 a răspuns:

Dupa 2 ani raspunsul dar totusi iti spun ca web`n`walk`ul merge pe Iphone chiar eu am avut. Dar trebuie sa descarci de pe net ceva chestie ca sa iti meargawinking