| Macriii a întrebat:

Am o intrebare ciudata...nu stiu ce intrebari sa pun pe tpu.imi dati niste
idei plzz

Răspuns Câştigător
| MimiPopescu a răspuns:

Doamne fereste! Am trait sa o aud si pe asta. Stai ca iti dau eu niste idei. Cine sunt? Funda pentru cel mai apropiat de adevar raspuns. Ce caut pe TPU? Funda pentru cel mai,, funny". De ce mi-am facut cont? Fundoi, fata! Ce marca de hartie igienica folositi? Funda pentru cel care foloseste ca mine. Cu placere!

5 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Mai ai frati pe-acasa? Bietii parinti!

| ad3linush a răspuns:

Intrebi ce te intereseazahappy

| PrOx a răspuns:

Sa nu mai pui intrebari asa penale!(fundita:d:d:d!)

| David_2599 a răspuns:

Pai aici nu pui intrebari doar ca sa te bagi in seama.
Pui intrebari cand nu stii ceva/ai nevoie de ceva.

| BabyBugsBunny a răspuns:

Orice de genu:ce sa mananc mere sau capsuni...cu cine sa fiu cu x sau cu y cami plac de amandoi orice destainudete funda?big grin